Росія і Україна об’єднаються задля спільної безпеки?

Росія і Україна об’єднаються задля спільної безпеки?

План співробітництва на 2011-2012 роки було підписано Радою нацбезпеки і оборони України та Радою безпеки Росії. Відповідний документ затвердили глава РНБО Раїса Богатирьова та глава РБ РФ Михайло Патрушев. Сторони констатували єдність або близькість підходів до актуальних міжнародних та регіональних проблем, а також наявність міцної основи для подальшого поглиблення співпраці.

Домовились також про спільну роботу з протидії новим глобальним викликам і загрозам у контексті вирішення широкого спектра питань безпеки.

Особливу увагу було привернуто до необхідності взаємодії у сфері боротьби з тероризмом, незаконною наркоторгівлею, піратством, міжнародною організованою злочинністю, які становлять серйозну загрозу міжнародному миру і безпеці.

Секретарі підкреслили також важливість спільних зусиль з протидії використанню інформаційних і комунікаційних технологій у терористичних та злочинних цілях.

Українська правда

Мітки:

росія україна головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create