2011 рік, який він? - Безумовно напружений, складний і важкий. Характерною особливістю даного року будуть швидкі зміни у багатьох сферах життя. Тому, що з самого початку року існує тенденція до фінансової нестійкості і відсутності стабільності.

Основною темою 2011 року - буде тема виживання. Згідно астрологічних показників, падіння рівня життя в Україні неминуче станеться внаслідок високого рівня інфляції (задіяна матеріальна вісь), велика ймовірність посилення напруженості в суспільстві. І це зовсім не результат роботи уряду, це результат відсутності можливостей, відсутності об'єктивної платформи, базису для подальшого розвитку.

Простежимо, яким саме буде 2011 рік для наступних сфер.

Нерухомість

Можна припустити, що різного роду несподіванки, у вигляді необгрунтованих цін на нерухомість (як до зниження, так і до підвищення) позаду.

Оскільки з осені 2008 року почалося стрімке падіння цін, на нерухоме майно, то варіант заробітку: купити дешево і продати дорого, на найближчі 5 років втрачено.

З астрологічної точки зору 2011 несе застій не лише на ринок житла, але й у будівельну галузь. Астрологічні показники говорять про те, що на початку 2011 року кількість пропозицій з продажу нерухомості значно збільшиться, тоді як кількість самих продаж знизиться. Це буде пов'язано з тим, що перші місяці, ринок фінансів не буде активовано, тому й середня величина змін росту ціни на нерухомість буде незначною.

Відносне пожвавлення на ринку нерухомості можна очікувати з кінця червня 2011 року. В цілому ситуація для власників бізнесу, пов'язаного з нерухомістю не несе сприятливих тенденцій.

Однак 2011-2012 роки найбільш сприятливі для придбання земельних ділянок і будівництва невеликих заміських будинків.

Валюта

Позаду залишився важкий 2010 рік, за цей рік гривня, в результаті світової фінансової кризи, ще більше знецінилася, а економіка України зазнала значних змін. 2011 по багатьом астрологічним показниками може нагадувати осінь 2008 року. Тільки з тією різницею, що знецінення гривні на цей раз може бути досить таки швидким.

Ситуація з доларом має зовсім іншу картину. США є найбільш ефективною і найбільш інноваційною економікою світу. Більше того, згідно астрологічних показників, долар може зробити несподіваний стрибок вгору і протягом першої половини року його позиції будуть тільки зміцнюватися.

Якщо говорити про Євро, то велика вірогідність, що ця валюта, протягом року, буде стабільна, як до підвищення, так і до зниження. Якщо все ж таки відбудеться її посилення на нашому ринку, так лише в результаті ослаблення гривні, але ніяк не в результаті зміцнення Євро.

Політика

2011 рік, як для політики так і для політиків - рік подолання великих перешкод. Астрологічні показники вказують на можливий ряд допущення і повторення політиками значущих помилок своїх попередників. З точки зору еволюційного руху - крок назад - це регрес. Приведення законодавства у відповідність до Конституції 1996 року - це той же крок назад, мимоволі політики повертають суспільство на шлях невдоволення, напруги та нестабільності. Президент Янукович Віктор був обраний в період квадрату між Сатурном і Плутоном - а це один з показників тиску з боку влади.

Економіка

2011 - рік значущих змін в економічній сфері, це рік реального падіння доходів населення. З точки зору астрології це рік конкретного зубожіння системи «середнього» класу, і рік тотального контролю за фінансовими потоками. У результаті порушується баланс попит-доходи, який обов'язково потрібно вирівнювати.

За матеріалами zagorodna.com.