Наслідками роботи WikiLeaks займеться ЦРУ

Наслідками роботи WikiLeaks займеться ЦРУ

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США створило підрозділ WikiLeaks Task Force (WTF), яке займеться оцінкою збитку американському апарату та іншим службам від публікацій дипломатичних документів американських військових сайтом WikiLeaks.

Новий відділ W.T.F. головним чином буде реагувати на останні витоки свіжих документів, повідомив представник ЦРУ.

Абревіатура довгої назви групи - WTF носить двозначне значення, так як в англійській мові це скорочення усталеного питального висловлювання, яке означає подив і обурення в грубій формі. Літературний аналог у російській мові - "Якого біса?!".

Сайт WikiLeaks придбав скандальну популярність, виклавши у відкритий доступ сотні тисяч конфіденційних документів американської влади. Спочатку це були папери, що стосуються операцій США в Іраку та Афганістані. Потім, в кінці листопада, на сайті з'явилися копії телеграм, які надходили в держдепартамент з американських посольств по всьому світу. Депеші, рясно цитовані світовими ЗМІ, містять відверті, часто неприємні відгуки про закордонних лідерів і оцінки проведеної ними політики.

За матеріалами РІА Новини.

Мітки:

wikileaks політика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create