Ахметов створює новий холдинг "Портінвест"

Ахметов створює новий холдинг "Портінвест"

Компанія СКМ прийняла рішення про створення нового галузевого холдингу групи - "Портінвест". Про це повідомили в компанії.

"У портфелі Групи СКМ транспортні активи є досить давно. Відповідно у нас вже накопичилися досвід і знання, сформувалася команда, яка може реалізувати ту стратегію, яку ми на сьогоднішній день вважаємо найбільш оптимальною", - сказав директор з розвитку нових напрямків бізнесу СКМ Микола Нестеренко.

За його словами, на базі тих активів, які є у СКМ, компанія вирішила створити окремий бізнес, який буде надавати повний спектр транспортних послуг - від подачі вагонів до навантаження вантажу на судно.

Як повідомляється, в управління Портінвесту вже передані стивідорна компанія Авліта (Севастополь) і Морський індустріальний комплекс (Севастополь).

"Основне завдання Портінвеста - сконцентрувати у себе "на борту" всю експертизу в портовому бізнесі для управління тими портовими активами, які зараз є в портфелі СКМ, а також для реалізації нових інвестиційних проектів. У перспективі ми розглядаємо транспортний напрямок як самостійний прибутковий бізнес , оскільки високо оцінюємо потенціал цього ринку ", - додав Нестеренко.

Нагадаємо, що в портфелі СКМ - великі активи в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях України, а також у сфері рітейлу і нерухомості. Так, до групи входять компанії Метінвест Холдинг, ДПЕК, телекомунікаційна група Vega, Сегодня Мультимедіа, ТРК Україна, ЕСТА Холдинг, Український Рітейл, машинобудівний холдинг Гірські машини та інші. 100% акцій ЗАТ СКМ належать Рінату Ахметову.

У рейтингу найбагатших українців журналу Корреспондент, опублікованому в червні 2010 року, Ахметов, який володіє 100% компанії СКМ, посів перше місце з активами у $17,8 млрд.

Мітки:

рінат ахметов бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create