42% всиновлювачів українських дітей - іноземці

42% всиновлювачів українських дітей - іноземці

42% дітей в Україні всиновлюють іноземці. Про це під час парламентських слухань, присвячених захисту прав дітей, сказала уповноважений з прав людини Ніна Карпачова.

"Ми маємо ситуацію на сьогодні, що 42% дітей усиновлено іноземцями в Україну, а що залишилися усиновляють все ж українці, а це понад 50%. Але в таких областях, як Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Чернігівська, усиновлення українських дітей іноземцями і раніше превалює над національним усиновленням ", - підкреслила Карпачова.

Вона також вважає, що Україна має укласти двосторонні угоди з країнами, громадяни яких усиновляють українських дітей більше за інших.

Як повідомлялося, Верховна Рада має намір ввести мораторій на усиновлення дітей з України громадянами держав, які не співпрацюють з Україною в питаннях усиновлення.

За матеріалами: ІА "Інтермедіа консалтинг".

Мітки:

люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Николай Роман 23 грудня 2010 в 16:53
    Думаю, мова йде про контроль зі сторони держави, в якій живуть так звані, нові батьки, та звітність цієї держави перед Україною про перебування усиновленої дитини в сім’ї. Відомо, що процедура усиновлення вимагає великого переліку документів про спроможність утримання дитини та психічної вміняємості батьків. Співпраця країн спрощує процедуру перевірки достовірності документів, що подаються на усиновлення.
    Я думаю такі міри держава хоче запровадити в зв’язку з частими випадками (останнім часом) насильства над усиновленими дітьми з Росії.
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create