Мерія оголосила конкурс на заміщення посад голови КМДА та голів усіх районних адміністрацій.  Щоправда, це не означає, що Олександра Попова та всіх районних начальників завтра звільнять.  Відібрані кандидати підуть «в кадровий  резерв».

Ті, хто сидітимуть на лаві запасних, повинні відповідати ряду вимог. Наприклад, обов'язково  мати вищу освіту, стаж роботи в органах місцевого самоврядування (районні, міські, обласні  адміністрації або ради) не менше п'яти років. Причому кандидати повинні там пропрацювати на  посаді не нижче четвертої категорії - наприклад, начальники главків міського рівня, заступники голів районів. А також бути громадянами України і вільно розмовляти українською мовою. Документи на конкурс приймаються протягом місяця.

У прес-службі КМДА сказали, що це звичайний конкурс, який проводиться раз на три роки. До речі, кандидати з кадрового резерву можуть потрапити на чиновницьку посаду поза конкурсом, про це говорить закон про держслужбу. Ще одна категорія пільговиків - помічники нардепів.

Сегодня