В році буде 13-ий місяць - грибень?

2012 рік світ може зустріти вже за новим календарем. ООН розгляне нові варіанти систем літочислення. Пропозицій декілька. За однією з них, рік починається у неділю, а в тижні з'являється додаткова субота. Ще один варіант - так званий "Симетричний календар", кожен місяць у якому розпочинається з понеділка, а кількість днів у лютому, травні, серпні та листопаді збільшується до 35.

А от на Буковині - є свій "Вічний календар". Його ще 10 років тому вигадав учитель фізики. Патент винахіднику видали, проте впроваджувати новацію у життя не поспішають.

Вчитель фізики районної школи вигадав та запатентував вічний календар. Тепер от намагається переконати чиновників, що винахід цей - річ корисна, а головне - економна.

Олександр Макарчук пояснює - сучасний Григоріанський календар щороку "губить" по кілька секунд. Його ж винахід - більш точний. У вічному календарі - 13 місяців. Між серпнем і вереснем з'являється грибень. Кожен місяць має по 28 днів. І усі починаються в понеділок.

Мітки:

календар люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create