Україна буде розбиратися в конфлікті Грузія-Росія?

Грузія сподівається, що Україна під час головування в ОБСЄ в 2013 році буде сприяти вирішенню грузино-російського конфлікту, про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Грузії Георгій Бокерія сьогодні під час телемосту Київ-Тбілісі, організованого Інститутом світової політики (м. Київ).

«Природно, ми сподіваємося, що українське головування в ОБСЄ буде мати дуже активну позицію по усіх фундаментальних питаннях, і в тому числі в питаннях грузино-російського конфлікту», - заявив, зокрема, Бокерія.

При цьому секретар РНБО Грузії висловив позицію своєї держави щодо того, що саме неконструктивна позиція Росії не сприяє вирішенню даного конфлікту. За його словами, російська сторона «просто фундаментально заперечує формальне існування російсько-грузинського конфлікту». «Українське головування повинно мати в цьому питанні активні ініціативи, щоб запобігти подальшій маргіналізації ОБСЄ», - зазначив також Бокерія.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

політика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create