Доля компенсацій за радянськими вкладами скоро вирішиться

Верховна Рада вирішила провести парламентські слухання з приводу подальшої долі компенсацій за згорілі вклади в Ощадбанку СРСР. Питання «Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян» винесене на слухання 13 квітня.

Як повідомляє інформуправління апарату Верховної Ради, Кабінету міністрів рекомендовано підготувати та подати до парламенту інформаційно-аналітичні матеріали про поточну ситуацію в даному питанні, запропонувати шляхи компенсації заощаджень, а також визначити доповідача з даного питання.

З 8,5 мільйонів вкладників компенсації (тисячу гривень) в 2008 році отримали 6,5 млн. чоловік. Команда Януковича-Азарова після приходу до влади уточнила: цього року проводити виплати не планується. Перші компенсації очікуються не раніше 2011 року й виключно в межах коштів, передбачених у держбюджеті.

За матеріалами Фокус.

Мітки:

радянські вклади люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create