Табачника притягнуть до суду за закриття львівського заповідника

Табачника притягнуть до суду за закриття львівського заповідника

Київський еколого-культурний центр і Екоправо-Київ подали позов до суду на Міністерство освіти і науки України, за незаконне закриття заповідника "Розточчя". Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення відкрити провадження у цій справі.

Як нагадується у повідомленні Київського еколого-культурного центру, 1 листопада 2010 року міністр освіти і науки Дмитро Табачник своїм наказом незаконно закрив підлеглий міністерству заповідник "Розточчя", чим порушив Закон "Про природно-заповідний фонд України". У заповіднику виростає 28 видів судинних рослин, занесених до Червоної книги України, і мешкає більше десятка занесених до Червоної книги України тварин, підкреслили екологи. Як повідомили екологи, останній раз заповідники в Україні закривалися в 1951 році постановою Йосипа Сталіна, відзначили екологи.

Нагадаємо, що заповідник "Розточчя" знаходиться у Львівській області, створений у 1984 році на території 2084 гектарів. На його базі планується створити міжнародний українсько-польський резерват. Тепер цей план на межі краху.

За інформацією видання Утро.

Мітки:

табачник екологи заповідник право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create