Від нового бюджету Єфремов чекає росту соціальних виплат

Від нового бюджету Єфремов чекає росту соціальних виплат

Збільшення соціальних виплат будуть наслідками першого півріччя 2011 року. У цьому переконаний лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов. Він підкреслив, що урядом України зроблено акцент на тому, що «за умови розвитку економіки ми все ж чекаємо, що після реформування економіка почне розвиватися і поліпшиться наповнюваність ресурсами наших установ, і ми зможемо за наслідками першого кварталу і за наслідками першого півріччя наступного року переглянути даний бюджет у бік збільшення соціальних виплат».

Він підкреслив, що «це, мабуть, перший рік, коли ми до Нового року, а не під ялиночку приймаємо бюджет». За його словами залишається ще тиждень роботи для ухвалення бюджетів на місцевих рівнях. Він наголосив, що реально буде прийняти бюджети на місцях в тому разі, якщо проводилася тісна робота разом з Кабінетом міністрів щодо підготовки проекту державного бюджету.

Як заявив Єфремов «бюджет ніколи не буває хорошим». «Завжди знаходяться люди, які говорять, що йому щось не додали, особливо це видно по тих істериках, які влаштовуються у залі», - додав він.

Він уточнив, що в бюджеті на 2011 рік під час підготовки до ухвалення були виділені додаткові кошти для випуску шкільних підручників, для програми «Шкільний автобус», а також виділено більш як 150 млн. грн. для медичних установ.

За інформацією УНІАН.

Мітки:

бюджет-2011 єфремов соціальні виплати особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create