140 мільйонів гривень депутати додали до "свого бюджету" одним пунктиком

140 мільйонів гривень депутати додали до "свого бюджету" одним пунктиком

У новоприйнятому державному бюджеті України на 2011 рік знайшовся пунктик, яким народні депутати додали собі 140 млн. грн. Про це повідомив позафракційний депутат Олег Ляшко, зазначивши, що він з’явився у проекті між першим і другим читанням.

"Уряд нам розповідає про те, що бюджет повинен бути економним, оскільки, бачите, всі попередники щось там розкрали. На собі не заощаджують", - сказав Ляшко.

"Видатки на адміністрацію президента - майже 1,5 мільярди, додали 400 мільйонів гривень, у порівнянні з нинішнім роком. Видатки на Верховну Раду між першим і другим читанням збільшилися на 140 мільйонів гривень", - повідомив він.

"Видатки на Генеральну прокуратуру - плюс 1 мільярд, у порівнянні з нинішнім роком. На Міністерство внутрішніх справ - плюс 2 мільярди, на Службу безпеки - 500 мільйонів, на лікування чиновників - 200 мільйонів", - продовжив Ляшко.

За матеріалами Української правди.

Мітки:

бюджет-2011 головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Лариса Тодорук 23 грудня 2010 в 15:16
    Ну що ж, цього слід було й чекати! Мабуть, саме тому бюджет-2011 приймався з таким поспіхом! А бідному пенсіонеру та бюджетнику знову непереливки...
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create