Арбузова відразу "кинули у діло"

Арбузова відразу "кинули у діло"

Сьогодні Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час представлення трудовому колективу Національного банку України нового голови Сергія Арбузова окреслив завдання, які постають перед урядом і Нацбанком, як незалежним органом, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

«Нам необхідна виважена політика Національного банку, яка з одного боку повинна обмежувати інфляцію і дбати про монетарну стабільність, а з іншого боку, безумовно, повинна сприяти приросту кредитів і перш за все тих, які направлятимуться на інноваційний розвиток країни, на модернізацію країни», - підкреслив М.Азаров.

Прем'єр-міністр додав, що урядова політика направлена на скорочення дефіцити бюджету. За його словами, реальний дефіцит Державного бюджету в 2011 році буде скорочений до 3%. Поточного року бюджет виконується з дефіцитом біля 5%.

«Нам від Національного банку потрібна впевненість у стабільності курсу, впевненість у тому, що всі показники витримуватимуться в узгоджених рамках. Ми зацікавлені, щоб Нацбанк співпрацював з урядом щодо виваженої, дуже обережної оцінки обсягу грошової маси. Нам, безумовно, потрібна спільна узгоджена політика і виважені рішення», - наголосив прем‘єр-міністр.

Нагадаємо, Верховна Рада України сьогодні, 23 грудня 2010 р. призначила Сергія Арбузова на посаду голови Національного банку України за поданням Президента України. Відповідну постанову (№ 7499 від 22.12.2010 р.) підтримали 282 народних депутати.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

сергій арбузов нбу особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create