Влада хоче поекспериментувати з медициною

Влада хоче поекспериментувати з медициною

Реформи в галузі медицини та охорони здоров’я розпочнуться вже на початку 2011 року. За словами заступника голови Адміністрації Президента Ірини Акімової, на першому етапі експерименту планується напрацювати оптимальні зміни до системи фінансування медичної галузі.

"Експеримент триватиме 2 роки: перший рік буде присвячено перебудові медичної мережі і підготовці законів та підзаконних актів для зміни системи фінансування медицини... можливо необхідно буде внести зміни до Бюджетного кодексу", - розповіла Акімова.

Вона зазначила, що за результатами наради з представниками медичної сфери, що проходить сьогодні, будуть допрацьовані 2 законопроекти: "Про зміни до основ охорони здоров'я" та законопроект по запровадженню пілотних проектів реформи охорони здоров'я. До кінця січня 2011 р. ці законопроекти будуть передані до Верховної Ради України.

Ірина Акімова зазначила, що до пілотного проекту будуть включені Вінниця, Донецьк, Дніпропетровськ, однак цей список може бути розширено. Починаючи з 2012 р. в пілотних регіонах працюватиме нова фінансова система в галузі охорони здоров'я, яка розповсюджуватиметься поступово на всі інші регіони держави.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

реформи медицина здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create