Верховна Рада затвердила новий план боротьби з поширенням СНІДу

Верховна Рада затвердила новий план боротьби з поширенням СНІДу

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні і в цілому законопроект "Про внесення змін до закону "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення". Відповідний законопроект (№6617-1) підтримали 258 з 282, зареєстрованих у сесійній залі.

Акт спрямований на вдосконалення правового регулювання відносин та діяльності у сфері протидії поширенню ВІЛ в Україні та створення правових умов для впровадження в Україні кращих світових практик контролю за епідемією захворювання, зумовленого ВІЛ, на необхідності застосування яких наголошується в сучасних рекомендаціях Об´єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІДу, Всесвітньої організації охорони здоров´я та інших спеціалізованих агенцій ООН, що опікуються цією проблемою на глобальному рівні.

Документ регулює правовідносини у сфері захисту конфіденційності інформації про ВІЛ-статус особи її передачі та розголошення третім особам. У документі унормовано питання соціального захисту людей, які живуть з ВІЛ, та членів їх сімей, а саме: право на безоплатне забезпечення ліками для антиретровірусної терапії та лікування опортуністичних інфекцій; безперешкодного ознайомлення з інформацією про себе, що зберігається в закладах охорони здоров´я тощо.

РБК-Україна

Мітки:

снід верховна рада законодавство здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create