Азаров поклав відповідальність за демографічну ситуацію в Україні на МОЗ

Азаров поклав відповідальність за демографічну ситуацію в Україні на МОЗ

Сьогоднішня демографічна ситуація в країні є вкрай катастрофічною, у цьому переконаний Прем‘єр-міністр України Микола Азаров. Під час представлення трудовому колективу МОЗ Міністра охорони здоров‘я Іллі Ємця, він заявив що незадоволений нинішньою системою охорони здоров’я.

«Мене дуже турбує наша демографічна ситуація – кількість населення постійно скорочується… Тому перед МОЗ поставлено завдання вирішувати не тільки медичні, а й економічні питання. Ми чекаємо від Вас таку програму, яка дозволить нам рік за роком ці завдання вирішувати», - підкреслив Прем‘єр-міністр.

Він зазначив, що питання покращення демографічної ситуації надзвичайно важливе, оскільки зростання економіки наполовину забезпечує продуктивність праці і наполовину збільшення кількості працюючих. За його словами, для прискореного економічного розвитку необхідно і те, і інше. Тому перед Міністерством охорони здоров’я поставлено першочергове завдання: допомогти нашим людям жити довше, довше зберігати працездатність та брати активну участь у розвитку нашої економіки і держави.

За інформацією Урядового порталу.

Мітки:

микола азаров моз демографія соціум

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create