Литвин: "Під час штурму президії я не ховався... і не давав ключі... однак відповідальність понесу"

Литвин: "Під час штурму президії я не ховався... і не давав ключі... однак відповідальність понесу"

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, зокрема, заявив, що несе відповідальність за інцидент, який стався в Раді 16 грудня. На запитання чим займався спікер у момент штурму президії, голова ВР відповів, що міг би сказати, що поїхав додому, а повернувся, коли все відбулося. "Але я кажу правду: коли почалося те, що ви називаєте штурмом, я був у кабінеті, працював і не припускав загострення ситуації", - заявив він.

"Я і сьогодні заявляю, що несу повну відповідальність. Простіше було б сказати, що ні за що не відповідаю і вмиваю руки. Але я ж не Понтій Пілат! 16 грудня я цілий день займався вмовляннями, причому переважно мені доводилося вмовляти представників більшості, щоб вони погоджувалися з усім тим, що пропонували представники фракції БЮТ-Батьківщина. І мені це вдавалося. Тільки щоразу, коли погоджувалися з однією вимогою блокуючих трибуну, вони висували наступну", - заявив він.

Він також прокоментував інформацію про те, що Литвин дав вказівку держохороні віддати регіоналам ключі від дверей, що ведуть у президію. "По-перше, двері не були замкнені на ключ. А по-друге, не царська це справа - давати охороні вказівку віддавати комусь ключі! Ще раз скажу: після того як блокуючі закрилися зсередини, ніякого замикання дверей не було", - заявив спікер.

Однак він зазначив, що не хотів би, щоб Генпрокуратура виступала посередником між депутатами і парламентськими фракціями. Тому стверджувати, що винна одна сторона, найого думку абсолютно неправильно.

За матеріалами видання Коммерсанть-Україна.

Мітки:

володимир литвин бійка у вр особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create