Максимальна пенсія буде 8800 гривень

Максимальна пенсія буде 8800 гривень

Віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко у ході години запитань до уряду заявив, що пенсійна реформа обмежить розмір максимальної пенсії до 12 прожиткових мінімумів для тих категорій людей, які щойно вийдуть на пенсію після ухвалення пенсійної реформи. Він пояснив, що за теперішнім часом ця сума складає приблизно 8800 грн.

Але, за його словами, реформа не скасує ті розміри максимальні пенсії, що вже отримують відповідні категорії людей, оскільки це не відповідає Конституції України.

РБК-Україна

Мітки:

сергій тігіпко пенсійна реформа пенсії головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Роман Корінь 28 січня 2011 в 13:36
    Звичайно, обмежувати максимальний розмір пенсії для людей, які отримують по 50 - 100 тис. грн. це ж не "конституційно", адже це зменшує попередній обсяг їхніх "прав". :)
    Хоча, могли б і не зменшувати для "пільговиків" розмір пенсії до середньостатистичного, а просто ввести податок на "супер пенсію", сплачуючи який, на руках у "пільговиків" залишалося б тих самих, вищезазначених, 8800 грн. І пенсію формально не зменшиши, але і справедливість якась зявилася б. Але ніхно не буде кусати руку, яка кормить, а ще і свою.
  • alexbiruk 28 січня 2011 в 13:59
    Якби я побув біля "кормушки" хоча б рік-два - мені б та пенсія була б як зайцю стоп-сигнал)))
     
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create