В Україні визначили найбідніших політиків

В Україні опубілкували ТОП найбільш бідних вітчизняних політиків.

Міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога виявився найбіднішим українським політиком. Згідно з декларацією про доходи, в минулому році він отримав лише 67 тис. 66 грн, з яких 57 тисяч гривень - зарплата. Услід за Балогою йде радник президента України - керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань адміністрації президента України Ганна Герман, яка заробила лише 164 тис. грн.

Андрій Парубій задекларував 244,7 тис. грн доходів у 2010 році і також увійшов до списку. Втім, менше, ніж Парубій, в 2010 році змогли заробити представники НУ-НС Григорій Омельченко та В`ячеслав Кириленко, нардеп від БЮТ Наталія Королевська, позафракційний Григорій Омельченко і депутат-сумісник Владислав Каськів.

Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами та депутат Владислав Каськів у минулому році заробив 234,4 тисячі гривень. Як і у випадку з іншими нардепами, 35 тисяч з них матеріальна допомога на оздоровлення. У власності депутата немає ні будинку, ні квартири, ні землі, але зате є дві машини - Toyota Land Cruiser і Volkswagen.

Не багато за мірками української політики заробляє і народний депутат від НУ-НС В`ячеслав Кириленко. У 2010 році він задекларував 234 800 гривень сукупного доходу. Є у власності депутата і квартира площею 207 квадратних метра, а у членів його родини - гараж площею 16,6 квадратних метра. Автомобілів і банківських вкладів ні у Кириленка, ні у його близьких немає.

Менше, ніж у більшості колег, дохід і у представниці БЮТ Наталії Королевської. У 2010 році вона заробила 202,9 тисячі гривень - це вже з 35 тис. грн. матеріальної допомоги, куди увійшли ще 2,5 тисячі гривень страхової допомоги та майже 140 гривень дивідендів.

У власності в сім`ї Королівської є квартира площею 264,1 квадратних метра, а ось у її особистій власності зазначений пункт "Інше" площею 545,2 квадратних метрів. Машини у Королевської, виходячи з декларації, немає. Зате є у членів її сім`ї: Mersedes S320, Mersedes S350 і Range Rover. На рахунках у банках і фінансово-кредитних установах у депутатки зберігається майже 32 тисячі гривень.

Народний депутат Григорій Омельченко у 2010 році отримав 235 640 гривень доходу, з яких 35 тисяч гривень становить матеріальна допомога. У власності політика немає автомобіля, але є невелика житлоплоща - квартира в 42 квадратних метра, яку, за словами Омельченка, він отримав ще в 1981 році. Є у нього і невеликий рахунок в банку на суму 5800 дол.

Одна з найменших зарплат в українському парламенті у сина президента Віктора Януковича-молодшого. У декларації політика зазначено, що він у 2010 році заробив 179,5 тисячі гривень, плюс традиційні 35 тисяч гривень матеріальної допомоги, а в якості дивідендів і відсотків отримав цілих 203 грн. Всього 214 800 гривень сукупного доходу.

Правда, на відміну від багатьох своїх колег, Янукович молодший офіційно підтвердив наявність у нього недешевої власності: земельної ділянки площею 0,16 га, квартири на 378,1 кв.м, а також дачі - адміністративний будинок площею 367,5 кв.м та госпблок на 143,4 кв.м. Є і банківський вклад на суму 283 тисячі гривень. А ось машин немає.

Мітки:

топ політики особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create