Фермерські господарства реєструватимуть за спрощеною системою і без бюрократії?

Фермерські господарства реєструватимуть за спрощеною системою і без бюрократії?

Верховна Рада планує прийняти нове закнодавство, що стосується спрощення системи реєстрації фермерського господарства. Так днями було зареєстровано відповідний законопроект, що передбачає спрощення процедури і скорочення кількості документів дозвільного характеру.

Проект закону (№ 7512 від 23.12.2010 р.), розроблений Кабінетом міністрів України, вносить зміни до закону України „Про фермерське господарство" в частині виключення статті 6 „Порядок проведення професійного відбору з питань створення фермерських господарств" і внесення змін до Земельного кодексу України. А саме - у частині шостій статті 118 „Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами" слова „та висновки конкурсної комісії" замінити словами „документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або отримання освіти у аграрному навчальному закладі."

Крім того, законопроектом пропонується Міністерство аграрної політики України як орган, який визначає перелік документів, що підтверджує досвід роботи у сільському господарстві або отримання освіти у аграрному навчальному закладі

Законопроект погоджено з Мінфіном, Мін'юстом, Мінекономіки, Держкомпідприємництва, Спільним представницьким органом профспілок, Федерацією роботодавців України.

За матеріалами РБК-Україна.

Мітки:

фермерське господарство верховна рада законопроект право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create