В західноукраїнських церквах вимолюють дощі

В західноукраїнських церквах вимолюють дощі

Як повідомляють ЗМІ, парафіянами деяких храмів Рівненської області 6-8 червня був оголошений строгий піст, а у вівторок, 8 червня, розпочалися молебні про опади.

Справа в тому, що в багатьох селах області за останні кілька тижнів не випало ні краплі дощу, а денна температура повітря становить вище +30 градусів. Люди побоюються за свої врожаї, на полях гинуть посіви.

"Якщо до Трійці не буде дощу, все пропаде, загине від посухи", - кажуть люди. Через високу температуру повітря в Рівненській області горять торф'яні поля і ліси.

У Полтавській та Кременчуцькій єпархіях України теж будуть молитися за сприятливу ​​погоду для вирощування врожаю

"Церква не залишається осторонь тоді, коли погодні умови ускладнюють працю хліборобів, як це було в минулому році. Земля наша була охоплена руйнівними стихійними лихами - неймовірною спекою і засухою", - повідомили у Полтавській єпархії УПЦ.

Згідно з розпорядженням архієпископа Полтавського і Миргородського Філіпа, тимчасово керуючого Кременчуцькою єпархією, у всіх храмах Полтавської та Кременчуцької єпархій УПЦ слід здійснювати молитовні співи про дарування сприятливої ​​погоди для вирощування врожаю ("Під час бездождiв'я").

Крім того в районних центрах, селах і селищах будуть відправляти згадані молебні в полях і служити "Чин обходження засіяних полів".

Мітки:

церква погода соціум

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create