В українській армії починається "перебудова"

Збройні сили України планується реорганізувати. Як повідомив головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Григорій Педченко, у проекті Стратегічного оборонного бюлетеня на період до 2025 року передбачено мати трьохвидову структуру армії - Сухопутні війська, Повітряні сили та Військово-морські сили.

"Також у нас будуть нові структури - Сили бойового чергування і Сили спеціальних операцій, які створяться на базі Об'єднаних сил швидкого реагування та спеціальних підрозділів", - повідомив головнокомандувач ЗСУ.

Григорій Педченко переконаний, що така, фактично нова організаційно-штатна структура Збройних сил, дозволить зосередити обсяги фінансування на головних напрямках і пріоритетних питаннях.

Він також зазначив, що в контексті відпрацювання Стратегічного оборонного бюлетеня на період до 2025 року була розроблена концепція реформування Збройних сил України на 2011-2015 роки.

За матеріалами Інтерфакс-Україна.

Мітки:

армія люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create