Верховна Рада подбає про посилення контролю фінансового ринку

Верховна Рада подбає про посилення контролю фінансового ринку

Кабінетом міністрів України розроблено законопроект, що передбачає посилення контролю за ринком фінансових послуг. Його було негайно зареєстровано у Верховній Раді. Таким чином проектом закону передбачається посилення відповідальності за правопорушення на ринку фінансових послуг, створення сприятливих умов для розвитку та функціонування ринків фінансових послуг, контроль за прозорістю та відкритістю ринків фінансових послуг і сприяння інтеграції в європейський та світовий ринки фінансових послуг.

Внесення змін до закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг" та закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" дасть можливість удосконалити законодавство шляхом надання органам, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг, повноважень щодо посилення контролю за ринком фінансових послуг, унеможливлення використання ринку фінансових послуг для відмивання коштів та їх непродуктивного витоку за кордон.

Проектом закону передбачається визначення поняття корпоративного управління у фінансових установах, встановлення особливостей корпоративного управління у фінансових установах, встановлення особливостей розкриття інформації фінансовими установами, в тому числі у формі звіту про корпоративне управління та при наданні інформації клієнтам, запровадження контролю за придбанням істотної участі у фінансових установах, надання повноважень Держфінпослуг встановлювати критерії та нормативи відповідно до напрямів нагляду, а також посилення відповідальності за порушення, вчинені на ринках фінансових послуг.

РБК-Україна.

Мітки:

фінанси кабмін верховна рада право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create