Литвин готує держіспит для чиновників

Литвин готує держіспит для чиновників

В Україні необхідно проводити іспит для державних чиновників на знання Конституції, про що заявив спікер Верховної Ради Володимир Литвин у четвер під час зустрічі із главою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо, повідомляє прес-служба спікера.

Він зазначив, що головною проблемою у конституційному процесі є те, що "ми навчились змінювати Конституцію, а не навчились її виконувати". На думку Литвина, потрібно "більше уваги приділяти не розділам із розподілом повноважень, а ключовим статтям, де йдеться про основні права і свободи громадян".

Він висловився за необхідність визначитися із шляхом розвитку життя суспільства - європейським або пострадянським, що у подальшому сформує підходи до вирішення багатьох питань, у тому числі і у питаннях влади. Ключовим завданням у конституційному процесі Литвин назвав необхідність визначитися, якою буде Україна, яким буде її внутрішній курс, зовнішня політика, якими будуть права людини сьогодні і завтра.

Він висловився за винесення цих питань на загальнонаціональну дискусію, щоб "не зациклюватися на Конституційній асамблеї, яка повинна стати інструментом загального бачення України". Литвин висловив сподівання, що "спільними зусиллями необхідні для України законопроекти будуть доведені до такої кондиції, щоб було приємно читати висновки Венеціанської комісії, і це можливо, коли ми обираємо мету, а не політичну ситуацію".

Мітки:

литвин чиновники конституція головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create