Номер при зміні оператора можна зберегти

Номер при зміні оператора можна зберегти

Національна комісія з питань регулювання зв'язку схвалила проект, який передбачає, що послугу перенесення номерів зможе безкоштовно отримати будь-який абонент вітчизняного оператора мобільного або фіксованого зв'язку.

Вчора, 23 грудня, НКРЗ прийняла за основу проект Положення про надання послуг перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів.

Проект Положення визначає порядок надання послуг з перенесення абонентських номерів та використання персональних номерів, а також порядок визначення адміністратора - організації, яка буде здійснювати централізоване технічне адміністрування перенесених абонентських номерів і персональних номерів.

Для замовлення послуги абонент повинен звернутися до адміністратора або оператора-одержувача, відправивши йому коротке СМС-повідомлення на певний номер, за письмовою заявою або заповнивши інтерактивну анкету на сайті виконавця послуги з перенесення номерів.

Адміністратор, оператори-донори або базові оператори та оператори-одержувачі повинні забезпечити реалізацію перенесення абонентського номера протягом 24 годин в мережах мобільного зв'язку і протягом 7 робочих днів у мережах фіксованого телефонного зв'язку після отримання заяви на перенесення абонентського номера.

Мітки:

мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create