Яценюк просить Януковича узаконити захист парламентської опозиції

Яценюк просить Януковича узаконити захист парламентської опозиції

Арсеній Яценюк зареєстрував у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», в якому обумовлюється питання щодо забезпечення та захисту демократичних принципів діяльності парламентської меншості, яким закріплюються права та гарантії діяльності опозиції у парламенті.

Народний депутат України, лідер політичної партії «Фронт Змін», вже вносив аналогічний законопроект до парламенту, проте провладна більшість навіть не включила його до порядку денного. Тому він подав у парламент депутатський запит до Президента Віктора Януковича. Зокрема Яценюк вимагає від глави держави визнати невідкладним внесений ним проект закону.

«Сьогодні законодавчо не визначені засади й гарантії здійснення опозиційної діяльності як однієї з основ демократії», - наголосив він.

На думку Яценюка, “блокування парламенту чи будь-які інші дії, які заважали б провладній більшості ухвалювати рішення без урахування позицій меншості, є наразі єдиним засобом діяльності опозиції. Отже, конче необхідним є прийняття закону про опозицію, який би встановлював права і обов’язки парламентської меншості”.

Крім того, Арсеній Яценюк вимагає, щоб Президент України термінового втрутився в ситуацію з побиттям народних депутатів від опозиції у Верховній Раді депутатами провладної більшості 16 грудня, в результаті чого опозиціонери були госпіталізовані.

За інформацією УНІАН.

Мітки:

віктор янукович арсеній яценюк особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create