Для українців новий рік - шанс почати все з нуля...

За даними Дослідження, котре було проведене компанією Research & Branding, Новий рік асоціюється у населення України з запахом ялинки, мандаринами та фільмом «Іронія долі, або з легким паром!», а також з шансом почати все з нуля.

Для 36% опитаних це, перш за все улюблене з дитинства свято. «Найбільш світлим та очікуваним святом» Новий рік назвали 32% українців.

Запах ялинки і мандарин виникає як супутній образ Нового року у 21% респондентів, для 18% це асоціація з прикрашеною ялинкою.

Гарний святковий настрій напередодні Нового року - в асоціативному ряду біля 17% населення України. Про прекрасний привід зустрітися з друзями і влаштувати святкове застілля замислюються 15% і 14% відповідно.

Для кожного десятого українця Новий рік - це чергова спроба «нового життя», шанс почати все спочатку. Загадування бажань, передсвяткові приємні клопоти, масові народні гуляння виникають в пам'яті у 9% респондентів.

Дід Мороз - герой асоціацій для 7% українців. Класика новорічного кінематографу «Іронія долі, або з легким паром!», а також «блакитні вогники» навівають спогади про наближення свята у 6% респондентів.

Для 4% жителів України Новий рік - це період, коли «все незначне стає значним».

За матеріалами Інтерфакс Україна.

Мітки:

події

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Руслан Кравцов 28 грудня 2010 в 10:11
    А ещё Новый год ассоциируется с "головной болью" подбора и приобретения подарков многочисленным родственникам и друзьям! Окупаются такие хлопоты тем удовольствием, которое испытываю, глядя на радостные лица родных и близких!
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create