Відбулося жеребкування двох раундів Ліги Чемпіонів

Відбулося жеребкування двох раундів Ліги Чемпіонів
Сьогодні в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого і другого відбірних раундів Ліги Чемпіонов сезону 2011/2012. 
Перший відбірний раунд (28/29 червня і 5/6 липня) 
1. Тре Фіорі (Сан-Марино) - Валлетта (Мальта) 
2. Санта-Колома (Андорра) - Дюделанж (Люксембург) 
Другий відбірний раунд (12/13 і 19/20 липня) 
1. Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Борац Баня-Лука (Боснія і Герцеговина) 
2. Могрен (Чорногорія) - Літекс (Болгарія) 
3. Марібор (Словенія) - ФК Санта-Колома/Дюделанж
4. Скендербеу (Албанія) - АПОЕЛ (Кіпр)
5. Слован Братислава (Словаччина) - Тобол (Казахстан)
6. Штурм (Австрія) - Відеотон (Угорщина)
7. Зестапоні (Грузія) - Дачія (Молдова)
8. Дінaмo Загреб (Хорватія) - Нефтчі (Азербайджан)
9. Пюнік (Вірменія) - Вікторія Пльзень (Чехія)
10. Партизан (Сербія) - Шкендія (Македонія)
11. Тре Фіорі/Валлетта - Екранас (Литва)
12. Мальме (Швеція) - Торсхавн (Фарерські острови) 
13. Шемрок Роверс (Ірландія) - Флора (Естонія) 
14. Русенборг (Норегія) - Брейдаблік (Ісландія) 
15. ХІК (Фінляндія) - Бангор Сіті (Уельс) 
16. Сконто (Латвія) - Вісла Краків (Польща) 
17. Лінфілд (Північна Ірландія) - БАТЕ (Білорусь) 
Матчі другого відбіркового раунду відбудуться 12/13 і 19/20 липня. Переможці 15 липня візьмуть участь в жеребкуванні третього відбіркового раунду, де до них приєднаються ще 13 команд.

Сьогодні в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого і другого відбірних раундів Ліги Чемпіонов сезону 2011/2012. 

Перший відбірний раунд (28/29 червня і 5/6 липня): 

1. Тре Фіорі (Сан-Марино) - Валлетта (Мальта) 
2. Санта-Колома (Андорра) - Дюделанж (Люксембург) 

Другий відбірний раунд (12/13 і 19/20 липня):

1. Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Борац Баня-Лука (Боснія і Герцеговина) 
2. Могрен (Чорногорія) - Літекс (Болгарія) 
3. Марібор (Словенія) - ФК Санта-Колома/Дюделанж
4. Скендербеу (Албанія) - АПОЕЛ (Кіпр)
5. Слован Братислава (Словаччина) - Тобол (Казахстан)
6. Штурм (Австрія) - Відеотон (Угорщина)
7. Зестапоні (Грузія) - Дачія (Молдова)
8. Динaмo Загреб (Хорватія) - Нефтчі (Азербайджан)
9. Пюнік (Вірменія) - Вікторія Пльзень (Чехія)
10. Партизан (Сербія) - Шкендія (Македонія)
11. Тре Фіорі/Валлетта - Екранас (Литва)
12. Мальме (Швеція) - Торсхавн (Фарерські острови) 
13. Шемрок Роверс (Ірландія) - Флора (Естонія) 
14. Русенборг (Норегія) - Брейдаблік (Ісландія) 
15. ХІК (Фінляндія) - Бангор Сіті (Уельс) 
16. Сконто (Латвія) - Вісла Краків (Польща) 
17. Лінфілд (Північна Ірландія) - БАТЕ (Білорусь) 

Матчі другого відбірного раунду відбудуться 12/13 і 19/20 липня. Переможці 15 липня візьмуть участь в жеребкуванні третього відбірного раунду, де до них приєднаються ще 13 команд.

Мітки:

ліга чемпіонів жеребкування футбол

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create