Хтось полюбляє класичні чорні, а ще хтось - божеволіє від кольорових перепадів гами на шкарпетках. Виробництво шкарпеток - це один з найперших варіантів, котрий народжується у підприємця, котрий хоче відкрити власне швейне чи текстильне підприємство. До якої креативності варто тягнутися,а де - притриматися "за перила" виваженої класики, - читайте далі.

Отож, топ-десятку найоригінальніших шкарпеток відкривають шкарпетки-тайники для документів.

Таке пошиття шкарпеток за допомогою спеціального обладнання сприяє збереженню ваших документів під час відпустки, подорожі.

В такому незвичному місці злодії-вокзальники ніколи не додумаються шукати ваш паспорт чи інші важливі документи. В кишенях шкарпеток можна заховати практично все, навіть коштовності.

Шкарпетки для біологів і ботанів.

Жахливі асоціації, що виникають, змушують людей придивлятися, адже перше, що приходить на думку - це "ноги без шкіри", оголені кістки!

Особливий безшовний спосіб пошиття шкарпеток змушує до останнього вірити у візуальний обман.

Гольфи-кеди. Доволі двозначний спосіб економити.

Шкарпетки із ефектом взуття різного кольору та розміру - це тиха заздрість дівчаток-підлітків, котрі полюбляють шокувати та отримувати увагу пригорщами. Прийшли в Україну з Америки, полонивши смаки підлітків та дорослих.

Шкарпетки-цигарки. Хочете натякнути своєму бойфренду на те, що у вас серйозні плани щодо нього і що пора, мовляв, кидати палити?  Тоді зверніть увагу на шкарпетки у вигляді цигарок.

Шкарпетки "Татуйована шкіра".

Така ідея  може принести переконливі прибутки тим, хто ризикне таким способом "шокувати бідолашних батьків".

Адже саме школярі та студенти фанатіють від різноманітних узорів, татуювань на  руках і ногах.

Спеціальні автомати-машини для виробництва шкарпеток Busi Giovanni легко  нададуть вам можливість нанести візерунки на шкарпетки та зробити їх по-справжньому привабливими для кожного покупця.

Цікаво, що таких машин для виробництва шкарпеток та панчох старанні італійці випускають лише 250 штук на рік.

Однак  купити швейне обладнання Busi Giovanni означає голосно заявити про якість.