Ахметов об'єднає Донгорбанк і ПУМБ

Ахметов об'єднає Донгорбанк і ПУМБ

ПУМБ і Донгорбанк, які контролюються компанією СКМ, що належить Рінату Ахметову, невдовзі об’єднають. Національний банк України дозволив злиття фінустанов. Таким чином НБУ затвердив план реорганізації Донгорбанку шляхом приєднання до ПУМБу.

За даними прес-служби ПУМБу, об'єднання банків має завершиться в другій половині 2011 року. Нагадаємо, у вересні наглядові ради ПУМБу і "Донгорбанку" рекомендували акціонерам банків об`єднати два банки в один шляхом приєднання.

У листопаді ПУМБ узгодив зі своїми кредиторами, учасниками синдикованого кредиту на суму 237 млн. доларів і утримувачами єврооблігацій на суму 257,4 млн. доларів, факт об`єднання двох банків.

SCM є головним акціонером в обох банках. Компанія SCM володіє й управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейлу і нерухомості. До групи SCM входять компанії "Метінвест Холдинг", "Дтек", телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Ритейл" та інші. 100% акцій ЗАТ SCM належать Рінату Ахметову.

За матеріалами Економічної правди.

Мітки:

банки рінат ахметов бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create