ПУМБ і Донгорбанк, які контролюються компанією СКМ, що належить Рінату Ахметову, невдовзі об’єднають. Національний банк України дозволив злиття фінустанов. Таким чином НБУ затвердив план реорганізації Донгорбанку шляхом приєднання до ПУМБу.

За даними прес-служби ПУМБу, об'єднання банків має завершиться в другій половині 2011 року. Нагадаємо, у вересні наглядові ради ПУМБу і "Донгорбанку" рекомендували акціонерам банків об`єднати два банки в один шляхом приєднання.

У листопаді ПУМБ узгодив зі своїми кредиторами, учасниками синдикованого кредиту на суму 237 млн. доларів і утримувачами єврооблігацій на суму 257,4 млн. доларів, факт об`єднання двох банків.

SCM є головним акціонером в обох банках. Компанія SCM володіє й управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейлу і нерухомості. До групи SCM входять компанії "Метінвест Холдинг", "Дтек", телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Ритейл" та інші. 100% акцій ЗАТ SCM належать Рінату Ахметову.

За матеріалами Економічної правди.