Підприємці відстоювали свій "майдан" за 86 гривень єдиного податку?

Підприємці відстоювали свій "майдан" за 86 гривень єдиного податку?

З нового року максимальна ставка єдиного податку для підприємців складе 86 грн. За словами голови об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксани Продан, для юридичних осіб ставка податку дорівнює 2,58% або 4,3% від обороту, для фізичних осіб максимальна ставка дорівнює 86 грн.

"Ставка єдиного податку з 01.01.11 складе 43% від ставки, яку сплачують бізнесмени сьогодні", - сказала Продан, додавши при цьому, що і для юридичних, і для фізичних осіб-підприємців, які сплачують єдиний податок, Податковим кодексом передбачене зниження ставки єдиного податку за рахунок відрахувань до пенсійного та соціальних фондів.

Продан пояснила, що відповідно до п. 8 Розділу XX Податкового кодексу єдиний податок сплачується на рахунок відповідного бюджету у розмірі частини єдиного податку, що підлягає перерахуванню до бюджетів відповідно до норм указу президента, а це 43% від 6 та 10 % і 43% від 200 грн.

Також голова об'єднання малого та середнього бізнесу додала, що голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник вже підписав рішення Комітету від 21.12.10 з відповідним роз'ясненням органам Державної податкової служби.

"І ми можемо сподіватися, що ця норма буде застосовуватися саме таким чином", - заявила Продан.

Відзначимо, що в Україні створено більше 700 консультаційних центрів, які якраз займаються роз'ясненням нових норм податкового законодавства.

За даними ТСН.

Мітки:

єдиний податок підприємці бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Дмитро Климук 27 грудня 2010 в 12:21
    а те що фізичні особи підприємці тепер не зможуть торгувати з юридичними то це не проблема??????????? задушить фіз підприємців той кодекс і не спасуть ті 86 грн!
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create