Азаров вважає, що українська економіка "вижила б" без коштів МВФ

Азаров вважає, що українська економіка "вижила б"  без коштів МВФ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що фінансова ситуація в Україні надійна та стабільна. Він підкреслив, що немає абсолютно ніякої необхідності у терміновому надходженні коштів чергового траншу Міжнародного валютного фонду.

«Ми зараз перебуваємо не в тому стані і не в тій ситуації, коли ми з тремтінням думаємо: прийшли гроші або не прийшли. Мене це не дуже цікавить, між іншим. У нас абсолютно надійна фінансова ситуація», - наголосив Микола Азаров.

Прем‘єр-міністр підкреслив, що рішення МВФ про виділення Україні чергового траншу є фактом. І свідчить воно про те, що провідна світова фінансова організація позитивно оцінює діяльність Уряду:  «Провідна фінансова організація світу позитивно оцінила діяльність Уряду. Міжнародний валютний фонд  розглянув нашу ситуацію досить прискіпливо, і прийняв рішення про продовження програми співробітництва з Україною», - підсумував Глава Уряду.

 За інформацією Урядового порталу.

Мітки:

економіка мвф фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create