Виробників рідкокристалічних дисплеїв оштрафують за змову

Виробників рідкокристалічних дисплеїв оштрафують за змову

Європейська Комісія оштрафувала 5 виробників рідкокристалічних дисплеїв на 648,9 млн євро за участь у ціновій змові. Участь у картелі взяли компанії "Samsung Electronics", "LG Display of Korea", "AU Optronics", "Chimei InnoLux Corporation", "Chunghwa Picture Tubes" та "HannStar Display Corporation".

Компанія "Samsung Electronics" уникла покарання у рамках програми пом'якшення відповідальності, оскільки повідомила Єврокомісію про факт змови.

Як показало розслідування, виробники дисплеїв визначали цінову політику, обмінювалися конфіденційною інформацією щодо майбутніх обсягів виробництва та максимального використання виробничих потужностей. Це відбувалося під час таємних нарад.

Змова тривала 5 років, а саме з жовтня 2001 року до лютого 2006 року.

Суми штрафів, накладених на учасників картелю: Samsung - 0, LG Display - 215 млн, AU Optronics - 116,8 млн, Chimei InnoLux Corporation - 300 млн, Chunghwa Picture Tubes - 9,025 млн, HannStar Display Corporation - 8,1 млн EUR.

Мітки:

комп'ютери

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Ksenija Duda 27 грудня 2010 в 16:40
    Те саме, що в липні місяці змогу організували виробники карт памяті для компютерів і серверів. P.S. Виправте помилочку в назві статті.
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create