У донеччан крім політики і бізнесу попитом користується ще й пластична хірургія

У донеччан крім політики і бізнесу попитом користується ще й пластична хірургія

За останній рік кількість пластичних операцій на Доннеччині зросла на 15 відсотків. Причому - під ніж лягають і чоловіки. Бум серед "пластики" спостерігається на збільшення грудей та корекцію форми носа. Так у 2010 році зростання попиту на пластичні операції серед жителів Донбасу склало близько 15%.

Такий висновок зробив пластичний хірург вищої категорії Євген Гришин, підбиваючи підсумки 2010 року. Він зазначив, що цей показник зростання залишається стабільним протягом останніх кількох років. Найбільш популярними пластичними операціями в 2010 році серед жінок були операції на грудях, пластику носа, омолодження обличчя. Чоловіки найчастіше зверталися до пластичних хірургів для корекції носа, вух і повік.

При цьому відсоток представників сильної статі, які вдаються до послуг пластичних хірургів, щорічно зростає. Сьогодні співвідношення чоловіків і жінок становить 15% до 85% відповідно.

"Характерною особливістю 2010 року стало зменшення кількості операцій по ліпосакції, - зазначив Євген Гришин. - Це пов'язано з появою більшої кількості інформації, що роз'ясняє, що ліпосакція - це не спосіб схуднення, як багато хто думав раніше, а спосіб корекції фігури. Тому зараз ті, хто бажає схуднути, вдаються до ліпосакції тільки після того, як всі відомі альтернативні способи не дали результату".

Відзначимо, нещодавно болгарські пивовари заявили, що отримали безліч відгуків про збільшення розмірів грудей у жінок, які вживали їхній напій. Це значно дешевше, ніж пластичні операції. Щоправда, форму носа та вух пиво не змінює.

За даними ТСН.

Мітки:

пластична хірургія донецьк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create