На харківських лавочках для метро хотіли зекономити?

На харківських лавочках для метро хотіли зекономити?

З запитом до Харківської прокуратури має намір звернутися міський голова Геннадій Кернес, аби вона провела офіційну перевірку і дала відповідь, скільки коштували лавочки для станції метро "Олексіївська", про суму закупівлі яких пишуть ЗМІ, а також чи були порушення або зловживання при закупівлі.

Зокрема, Кернес звернув увагу на те, що в Інтернеті з'явилася інформація про те, що для ст.м. "Олексіївська", яка розпочала свою роботу 21 грудня 2010 року, було куплено 10 лавочок на суму 630 тис. гривень.

Він припускає, що такий висновок ЗМІ зроблений на підставі листа-погодження процедури закупівлі від 22.10.2010 № 2495/10-10. Проте, за його словами, "насправді лист-погодження не є підтвердженням ціни предмета аукціону, про що прямо сказано в тексті".

"Цей документ лише відображає інформацію про те, яку суму за свою продукцію хотів би отримати виробник. Але це зовсім не означає, що Національне агентство з проведення Євро-2010 і метробудівники з цією ціною погодилися", - заявляє Кернес, допускаючи, що журналістів навмисно ввели в оману.

"Єдиними документами, які дають відповідь на питання, скільки насправді коштували лавочки для ст.м. "Олексіївська", - це специфікація до договору і товарна накладна. У них чітко зазначено, що Харківський метрополітен закупив не 10 лавочок на суму 630 тис. гривень, а 10 трисекційних конструкцій лав підвищеної зносостійкості на загальну суму 288 тис. гривень.

Кернес також підкреслив, що до прес-служби Харківської міської ради не надходило жодного офіційного інформаційного запиту від телеканалів, Інтернет-видань чи будь-яких інших ЗМІ, проте "неперевірена інформація була розтиражована".

Він вважає, що з відповідною заявою "повинна виступити і дирекція метрополітену, який будується, на авторитет і професійну честь колективу якого кинута тінь".

За матеріалами Економічної правди.

Мітки:

лавочки метро харків

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create