Бойко розбереться в чиєму гаманці загубились зарплати донецьких шахтобудівників

Бойко розбереться в чиєму гаманці загубились зарплати донецьких шахтобудівників

Питанням невиплати заробітної плати донецьким шахтобудівникам невдозі займеться Міністерство енергетики і вугільної промисловості. Наразі робітники звернулися до міністра відповідного відомства Юрія Бойка, з вимогою розібратися, чому не надходять кошти на зарплату трудящим шахтобудівного комплексу. Про це йдеться в телеграмі, яку направив Бойку голова Донецької шахтобудівної територіальної організації Укрвуглепрофспілки Володимир Лащенко.

"Насилу нам вдалося вибити в Кабміні бюджетні кошти на заробітну плату працівникам шахтобудівних підприємств Донецької області у розмірі 17,8 млн. грн... А зараз, коли одержано принципову згоду уряду і у нас з`явилася надія напередодні Нового року на виплату заробленого людям, з`ясовуємо, що Мінфін блокує надходження коштів", - написав він.

За словами профспілкового лідера, сьогодні надходження обіцяних грошей блокується "у всіх казначействах, починаючи з Києва", посилаючись на те, що "досі немає розпорядження Міністерства фінансів на необхідні перекази".

Шахтобудівники вкрай обурені ситуацією, що створилася, про що і заявляють в телеграмі Бойку. Вони також зазначають, що крім "вибитих" в Кабміні бюджетних коштів, які так і не надійшли на підприємства, перед шахтобудівниками постійно зростають борги за прямими договорами.

"Працівники комплексу дуже сподіваються, що міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко все ж таки почує "крик душі" шахтобудівників", - йдеться в повідомленні.

За матеріалами Української правди.

Мітки:

шахтобудівники заборгованість зарплат донецьк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create