Білорусія не хоче українського пива?

Білорусія не хоче українського пива?

Білорусь у відповідності зі своїми зобов'язаннями в рамках Митного союзу з Казахстаном і Росією з 1 січня 2011 року вводить разові ліцензії на постачання на свою територію українського солодового пива. Таке рішення закріплене відповідною постановою Ради міністрів Білорусі.

Відповідно до постанови, разові ліцензії будуть видаватися Міністерством торгівлі за погодженням з концерном «Белгоспищепром».

Зокрема, концерн «Белгоспищепром» буде погоджувати заяву про видачу ліцензії на постачання в Білорусь солодового пива при наявності укладеного між білоруським концерном і українською організацією-виробником угоди про умови поставок до Білорусі. Угода встановлюватиме мінімальні ціни, і умови, що зовнішньоторговельним контрактом (договором) передбачається постачання солодового пива до Білорусі за цінами, котрі не будуть нижчими мінімальних цін, встановлених угодою про умови поставок солодового пива.

Контроль за виконанням нових правил покладено на Державний митний комітет Білорусі.

За матеріалами УНІАН.

Мітки:

постачання пива економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create