Хто вносить літній розбрат між офісними співробітниками?

Хто вносить літній розбрат між офісними співробітниками?

Стало відомо, що більше 30% офісних працівників сваряться через кондиціонер, але близько 40% знаходять компроміс. Таку статистику надав дослідний центр рекрутингового порталу Superjob.ru. Дослідження проводилося серед 1,6 тисячі офісних працівників з усіх регіонів країни.

Згідно з даними дослідження, спека не залишає країну ось вже другий рік поспіль, а офісним працівникам особливо важко залишатися у свідомості і виконувати свої робочі обов'язки. Допомагає залишатися при здоровому глузді кондиціонер (http://mekon-ltd.ub.ua/ru/photo/), та, в той же час, через нього виникають суперечки з приводу температурних переваг кожного з пасажирів кабінеті.

Згідно з результатами опитування, бої за пульт від кондиціонера влаштовує 31% працюючих. Найчастіше розбіжності з колегами на грунті кондиціонерів виникають у жінок (32%) ніж у чоловіків (30%). При цьому співробітники люблять "переводити стрілки" на колег протилежної статі. "Чоловікам зазвичай жарко, а ми від кондиціонерів замерзаємо. Тому нам доводиться натягувати кофти і надягати більш тепле взуття", - нарікають жінки. У свою чергу чоловіки іронізують, що жінкам холодно через "невлаштоване особисте життя".

Згідно з опитуванням, більше за інших, через роботу кондиціонерів нервують офісні співробітники у віці від 35 до 44 років (34%). Близько 40% працівників не сваряться з колегами через кондиціонер: одним вдається уникнути конфліктів з колегами завдяки вмінню знаходити компроміс, інших же рятує наявність окремого кабінету.

Але не дивлячись на сварки, без кондиціонера нікуди, адже пережити подібну спеку і зберегти холодний розум дуже непросто. 29% опитаних взагалі не мають в офісі кондиціонера і їм варто поспівчувати найбільше.

Дослідниками доведено, що оптимальна температура для роботи повинна складати +20-24°, а досягти цього можна за допомогою кондиціонерів Mitsubishi Electric.

Ви можете дізнатися більше про кондиціонери Mitsubishi Electric (http://mekon-ltd.ub.ua/) або відразу ж ознайомитися з їхніми технічними характеристиками і ціною (http://mekon-ltd.ub.ua/ru/bazar/).

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://mekon-ltd.ub.ua/
  • +38 (044) 592-07-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create