Розроблено досконалу технологію покриттів Bi-luminiteTM

Розроблено досконалу технологію покриттів Bi-luminiteTM

Поверхня басейну - це його обличчя і найвразливіше місце. Найбільша проблема поверхні композитного басейну - осмос. Найдрібніші пори і мікротріщини поверхні пропускають молекули води, спори грибка і мікро-водоростей, а також окислювачі, що містяться у воді басейну.

Це викликає утворення бульбашок на поверхні, поява коричневих, бурих або темно-фіолетових плям. Це наслідок проростання грибка, окислення кобальту (він входить у хім. склад композиту) та ін.  Мікротріщини часто з'являються на готовому басейні при транспортуванні, установці та експлуатації (циклічних навантаженнях з боку води та грунту). Імовірність осмосу зростає при температурі води басейну понад 30 С °. Ця проблема вважалася нерозв'язною до появи технології Bi-luminiteTM. Адже в Австралії не можна обмежувати температуру води в басейні на рівні 30 С °.

Покриття Bi-luminiteTM мають унікальний захист від осмосу - нульову проникність. Крім цього, в конструкції басейнів Compass застосовуються технології, що перешкоджають утворенню мікротріщин на поверхні (Ceramic Core ® і SBR ®). Це дозволяє давати 10-річну гарантію від осмосу. Завдяки глибокому переходу кольору на поверхні також практично непомітні дефекти, які може завдати людина при експлуатації, на відміну від однотонних кольорів.

Покриття Bi-luminiteTM має 100% ремонтопридатність. Навіть найглибші пошкодження завдяки особливостям покриттів відновлюються без сліду.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://lord-x.ub.ua/
  • +38 (044) 495-10-XX

Мітки:

товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create