Держоблігації Мінфіну пішли з молотка за 600 мільйонів гривень

Держоблігації Мінфіну пішли з молотка за 600 мільйонів гривень

Вчора 27 грудня на позачерговому аукціоні Міністерство фінансів України продало дворічні держоблігації на 600,8 млн грн ($ 75,5 млн). Прибутковість цих облігацій терміном обігу 723 днів склала 10,1%. До вчорашнього розміщення Мінфін кілька останніх місяців не продавав дворічні папери.

Попередній позачерговий аукціон із продажу держоблігацій відбувся 24 грудня, коли Мінфін продав 537-денні папери на 601 млн грн. Всього з початку 2010 року Мінфін розмістив ОВДП на загальну суму близько 40,4 млрд грн.

Нагадаємо, що Мінфін 16 грудня на первинних аукціонах з розміщення ОВДП продав півторарічні цінні папери на 400,108 млн грн. Рівень прибутковості по ОВДП з погашенням 13 червня 2012 року було встановлено на 10% річних: Мінфін задовольнив лише одну з двох поданих заявок на придбання цінних паперів. Загальний обсяг заявок на купівлю цих ОВДП склав 425 млн. грн. При цьому максимальний рівень прибутковості склав 12,5% річних. ОВДП з аналогічним терміном обігу було продано Мінфіном місяцем раніше: тоді прибутковість по них склала 10,55%.

До цього Мінфін чотири тижні поспіль не міг продати жодної облігації на первинних аукціонах, не бажаючи підвищувати ставки прибутковості, як того просили покупці.

За матеріалами Корреспондента.

Мітки:

облігації фондовий ринок

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create