Єдиний учасник конкурсу з продажу 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком" товариство "ЕСУ", запропонувало за пакет на 10 гривень більше за стартову суму, яка становить 10,5 млрд. гривень. Після придбання "ЕСУ" має намір інвестувати в розвиток оператора 450 млн. гривень.

"У конверті з пропозицією була вказана сума 10,5 млрд. грн. +10 грн.", - поінформувала прес-секретар Фонду держмайна Ніна Яворська.

"Компанія заявила, що має намір направити ці гроші, зокрема, на збереження частки "Укртелекому" на ринку фіксованого зв'язку і розвиток послуг інтернет-доступу", - сказала вона.

Як відомо, українська компанія "ЕСУ" є "дочкою" австрійської інвесткомпанії EPIC.

EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг в процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі.

Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер, Гюстав Вюрмбек  і Франц Ланшутцер.

На початку 2009 року EPIC також увійшла в капітал компанії Out There Media, яка є одним з лідерів на ринку мобільної реклами, що має 380 млн. передплатників і офіси в Києві, Москві, Софії, Афінах, Дюссельдорфі та Сінгапурі.

Out There Media у червні та грудні 2009 року домовилася про стратегічне партнерство в мобільній рекламі із двома провідними мобільними операторами Україні: "Київстаром" і "МТС".

За інформацією Економічної правди.