За "Укртелеком" запропонували більшу ціну... на 10 гривень

За "Укртелеком" запропонували більшу ціну... на 10 гривень

Єдиний учасник конкурсу з продажу 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком" товариство "ЕСУ", запропонувало за пакет на 10 гривень більше за стартову суму, яка становить 10,5 млрд. гривень. Після придбання "ЕСУ" має намір інвестувати в розвиток оператора 450 млн. гривень.

"У конверті з пропозицією була вказана сума 10,5 млрд. грн. +10 грн.", - поінформувала прес-секретар Фонду держмайна Ніна Яворська.

"Компанія заявила, що має намір направити ці гроші, зокрема, на збереження частки "Укртелекому" на ринку фіксованого зв'язку і розвиток послуг інтернет-доступу", - сказала вона.

Як відомо, українська компанія "ЕСУ" є "дочкою" австрійської інвесткомпанії EPIC.

EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг в процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі.

Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер, Гюстав Вюрмбек  і Франц Ланшутцер.

На початку 2009 року EPIC також увійшла в капітал компанії Out There Media, яка є одним з лідерів на ринку мобільної реклами, що має 380 млн. передплатників і офіси в Києві, Москві, Софії, Афінах, Дюссельдорфі та Сінгапурі.

Out There Media у червні та грудні 2009 року домовилася про стратегічне партнерство в мобільній рекламі із двома провідними мобільними операторами Україні: "Київстаром" і "МТС".

За інформацією Економічної правди.

Мітки:

укртелеком бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create