Сироти отримають безкоштовні нетбуки вже до 2013 року

Сироти отримають безкоштовні нетбуки вже до 2013 року

Кабінет міністрів десятого серпня 2011 року прийняв постанову про внесення змін до Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у держбюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію навчальних закладів. Програма розроблена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, повідомляє "Лігабізнесінформ".

"Уряд прийняв важливе рішення, яке дозволить міністерству почати для дітей-сиріт придбання та забезпечення їх мобільними комп'ютерними комплексами - нетбуками. Я думаю, що за два роки - 2011-2012, ми мобільними комп'ютерними комплексами зможемо забезпечити дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування", - підкреслив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

Наголошується, що ці зміни внесені в ході виконання доручення президента Віктора Януковича щодо забезпечення персональними комп'ютерами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з особливими освітніми потребами.

Мітки:

сироти нетбуки табачник комп'ютери

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create