НБУ ввійде в Новий рік з валютним резервом у 34 мільярди гривень

НБУ ввійде в Новий рік з валютним резервом у 34 мільярди гривень

Національний банк України, разом зі своїм новим очільником Сергієм Арбузовим, підбили підсумки діяльності року що минає. Таким чином, банкіри заявили, що валютні резерви Національного банку до кінця 2010 року становитимуть понад 34 млрд. доларів.

"Валютні резерви на початок року в доларовому еквіваленті становили 26,5 млрд. долара. На 27 грудня вони становлять 32,7 млрд долара", - відзначив керівник групи радників глави НБУ Валерій Литвицький.

Крім того, він повідомив, що через день-два відбудеться валютування коштів, отриманих за другим траншем МВФ, після чого розмір валютних резервів буде збільшений.

"До цих 32,7 млрд. треба додати ще 1,5 млрд. - і це буде більше 34 млрд. Такими будуть наші валютні резерви", - зазначив Литвицький.

Він додав, що кошти, надані Україні МВФ, будуть розподілені наступним чином: одна третина коштів піде на підтримку валютних резервів НБУ і дві третини коштів надійдуть на казначейський рахунок уряду для підтримки державного бюджету.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович заявив, що золотовалютні резерви у 2010 році збільшилися майже на 12 млрд. доларів і вже досягають 38 млрд.

За інформацією Економічної правди.

Мітки:

нацбанк валютні резерви фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create