Іпотека в листопаді "витягнула" з банків 200 мільйонів гривень

Іпотека в листопаді "витягнула" з банків 200 мільйонів гривень

У листопаді українці взяли кредитів у банках на загальну суму понад 6.7 мільярди гривень. Зокрема сума виданих в листопаді нових кредитів фізособам на 15,5% вища, ніж місяць раніше. Найактивніше банки надавали позики на споживчі потреби - 87% від усіх виданих банками в листопаді позик.

Середні ставки по кредитах готівкою зараз складають 56,6%, за заставними кредитами 21,6%, по кредитах на товари 76,04%. Поступово починає відроджуватися й іпотечне кредитування. За даними НБУ, українці отримали минулого місяця кредитів на житло на суму 200 млн. гривень. Іпотечні програми для вторинного ринку запустили близько 20 банків, для первинного - 15.

Незважаючи на те, що банки видають нові кредити, загальна заборгованість клієнтів перед банками продовжує знижуватися. За даними НБУ, загальний кредитний портфель фізосіб становив на початок грудня 214,4 млрд. гривень. За листопад він скоротився на 2,9 млрд. гривень. З них заборгованість по споживчих кредитах за листопад знизилася на 0,99 млрд., за іпотечними кредитами - на 1,6 млрд. гривень.

За даними Економічної правди.

Мітки:

іпотека кредити споживач

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create