Технологія Ceramic Core запатентована і не має аналогів!

Технологія Ceramic Core запатентована і не має аналогів!

При виготовленні композитних басейнів зазвичай застосовують спеціальні теплові камери, в яких готовий басейн прогрівається зовні до 40-60 ° C.

У цей період композит полімеризується і набирає міцність, а поверхневе покриття - твердість і еластичність. Вже перебуваючи в товщі басейну, кераміка Compass Pools завдяки хімічній реакції прогрівається до 80 ° C. Прогріваючи хімічну структуру басейну зсередини, кераміка підвищує міцність басейну по всій глибині ще на 20%. Поверхневе покриття набирає небувалу монолітність і довговічність. Таким чином, присутність керамічного шару Compass надає ключовий вплив на весь багатошаровий композитний ламінат.

Ось у чому секрет! Не в товщині стінки - а в її унікальній структурі. Без керамічної начинки басейну Compass не існує. Така технологія вимагає застосування спеціальних добавок у всі шари басейну.

Ця технологія запатентована і не має аналогів.

Багато виробників композитних басейнів, визнавши переваги високотехнологічної кераміки, в останні роки намагаються освоїти подібні технології. Але поки це лише експерименти і менш ефективні аналоги - кераміка застосовується як додатковий шар, а не як основа технології.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://lord-x.ub.ua/
  • +38 (044) 495-10-XX

Мітки:

техніка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create