ТОВ Холодильні Системи впроваджує використання теплових насосів для опалювальних систем

ТОВ Холодильні Системи впроваджує використання теплових насосів для опалювальних систем

ТОВ Холодильні Системи розвивають новий напрямок діяльності - пристрій опалювальних систем з використанням теплових насосів, які у свою чергу використовують вторинні джерела природної енергії (тепло води, землі, повітря і т. д.), що дозволяє значно скоротити витрати на комунальні послуги.

Завдяки застосуванню в тепловому насосі основного принципу роботи холодильної машини - зворотного циклу Карно, людство отримало можливість витративши 1-у одиницю енергії отримати від 3-х до 5-ти одиниць тепла в холодний період року або холоду в жаркий період року. Ми допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання, змонтуємо його, запустимо в роботу і допоможемо в його експлуатації та обслуговуванні.

Пропонуємо Вам на вибір широку лінійку кращих у світі теплових насосів торгової марки Thermia. Теплові насоси виробництва шведської компанії «Thermia» - це закінчений виріб, готова теплопостачальна установка. Усередині установки знаходиться бойлер ємністю 150 літрів, насос зовнішнього контуру, що збирає тепло навколишнього середовища, насос системи опалення, автоматика регулювання високого рівня. Все, що потрібно зробити в котельні - це підключити 6 трубопроводів - контур опалення, зовнішній контур, гарячу і холодну воду. Установка займає мало місця, має приємний зовнішній вигляд, що нагадує холодильник. Що стосується рівня шуму - роботу установки можна порівняти з роботою побутового холодильника.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://holodulnisystemy.ub.ua/
  • +38 (044) 565-23-XX

Мітки:

товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create