П’ятірка найбідніших українських політиків

П’ятірка найбідніших українських політиків

Грунтуючись на вже оприлюдненої в ЗМІ інформацію про доходи політиків за 2010 рік, Фокус.ua створив список найбідніших українських чиновників.

Для чистоти експерименту, в розрахунок не бралась наявна власність, обраховувались лише доходи і тільки політиків всеукраїнського рівня.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформації, ніби представник БЮТ Андрій Парубій, який задекларував 244,7 тис. грн доходів в 2010 році, - самий низькооплачуваний народний обранець. Втім, менше, ніж Парубій, в 2010 році змогли заробити представники НУ-НС Григорій Омельченко та В'ячеслав Кириленко, нардеп від БЮТ Наталія Королевська, позафракційний Григорій Омельченко і депутат-сумісник Владислав Каськів

Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектаміі, за сумісництвом депутат парламенту, Владислав Каськів не з числа найбагатших політиків. Торік він заробив 234,4 тисячі гривень. Як і у випадку з іншими нардепами, 35 тисяч з них матеріальна допомога на оздоровлення. У власності депутата немає ні будинку, ні квартири, ні землі, але зате є дві машини - Toyota Land Cruiser і Volkswagen.

Мало за мірками української політики заробляє і народний депутат від НУ-НС В'ячеслав Кириленко. У 2010 році він задекларував 234 800 гривень сукупного доходу. Є у власності депутата і квартира площею 207 квадратних метра, а у членів його сім'ї - гараж площею 16,6 квадратних метра. Зате автомобілів і банківських вкладів ні у Кириленка, ні у кого-то з його близьких немає.

Менше, ніж у більшості колег, дохід і у представниці БЮТ Наталії Королевської. У 2010 році вона заробила 202,9 тисячі гривень - це вже з горезвісними 35 тис. грн. матеріальної допомоги, куди увійшли ще 2,5 тисячі гривень страхової допомоги і майже 140 гривень дивідендів. У власності у сім'ї Королівської є квартира площею 264,1 квадратних метра, а ось у її особистої власності зазначений пункт "Інше" площею 545,2 квадратних метрів. Машини у Королевської, виходячи з декларації, немає. Зате є у членів її сім'ї: Mersedes S320, Mersedes S350 і Range Rover. На рахунках у банках і фінансово-кредитних установах у депутата зберігається майже 32 тисячі гривень.

Народнийдепутат Григорій Омельченко в 2010року отримав 235 640 гривень доходу, з яких 35 тисяч гривень складає матеріальна допомога. У власності політика немає автомобіля, але є невелика житлоплощу - квартира в 42 квадратних метра, яку, за словами Омельченка, він отримав ще в 1981 році. Є у нього і невеликий рахунок в банку на суму $ 5800.

Схоже, одна з найменших зарплат в українському парламенті у сина Президента України Віктора Януковича-молодшого. У декларації політика зазначено, що він у 2010 році заробив 179,5 тисячі гривень, плюс традиційні 35 тисяч гривень матеріальної допомоги, а в якості дівідендові відсотків отримав цілих 203 грн. Всього 214 800 гривень сукупного доходу.

Мітки:

омельченко королевська кириленко особистості

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create