Україна і Молдова будуть дружити парламентами

Україна і Молдова будуть дружити парламентами
Україна і Молдова домовилися про міжпарламентське співробітництво. Про це на брифінгу сказав голова Верховної Ради Володимир Литвин.
 
Відповідну угоду підписали в Києві спікер парламенту і виконуючий обов'язки Президента, голова парламенту Молдови Маріан Лупу. 
«Ми підписали угоду про співпрацю на рівні парламенту. Це добре», - сказав Литвин. За його словами, візит Лупу в Україна є підтвердженням того, що обидві країни повинні реалізувати потенціал співпраці, враховуючи, в тому числі, історичний досвід країн. 
«Ми повинні використовувати всі можливості для того, щоб отримати якісний результат від нашої взаємодії в політичній сфері, а в тому числі у взаєминах країн з Європейським Союзом», - зазначив Литвин. 
Він підкреслив, що в України і Молдови є широкі можливості для співпраці в економічній та гуманітарній сферах. 
Литвин підкреслив, що діалог між країнами буде продовжуватися. 
Як повідомляли «Коментарі», виконуючий обов'язки Президента, голова парламенту Молдови Маріан Лупу прибув в Україну з триденним візитом для зустрічей із владою.

Україна і Молдова домовилися про міжпарламентське співробітництво. Про це на брифінгу сказав голова Верховної Ради Володимир Литвин. Відповідну угоду підписали в Києві спікер парламенту і виконуючий обов'язки Президента, голова парламенту Молдови Маріан Лупу. 

«Ми підписали угоду про співпрацю на рівні парламенту. Це добре», - сказав Литвин. За його словами, візит Лупу в Україна є підтвердженням того, що обидві країни повинні реалізувати потенціал співпраці, враховуючи, в тому числі, історичний досвід країн. «Ми повинні використовувати всі можливості для того, щоб отримати якісний результат від нашої взаємодії в політичній сфері, а в тому числі у взаєминах країн з Європейським Союзом», - зазначив Литвин. Він підкреслив, що в України і Молдови є широкі можливості для співпраці в економічній та гуманітарній сферах. 

Литвин підкреслив, що діалог між країнами буде продовжуватися. Як повідомляли «Коментарі», виконуючий обов'язки Президента, голова парламенту Молдови Маріан Лупу прибув в Україну з триденним візитом для зустрічей із владою.

Мітки:

володимир литвин парламент політика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create