Як повідомив під час прес-конференції прем'єр-міністр Соціалістичної Республіки В'єтнам Нгуєн Тан Зунг, В'єтнам готовий інвестувати в створення широкосмугового інтернету в Україні 600 млн дол.

"Створення широкосмугового інтернету в Україні передбачає інвестиції 600 млн дол. Цей проект здійснюється військовою комунікаційною корпорацією В'єтнаму. Ця корпорація уклала меморандум про співпрацю з українськими партнерами під час візиту Президента України Віктора Януковича до В'єтнаму в березні цього року. Партнери по проекту активно працювали, але поки вони не отримували ліцензії від української влади", - сказав Зунг.

За його словами, українська сторона запевнила, що максимально сприятиме розвитку співпраці в цій сфері в інтересах обох сторін. Також Нгуен Тан Зунг повідомив, що Україна і В'єтнам планують активну співпрацю в сільському господарстві. Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні заявив, що Україна і В'єтнам розглядають пропозиції щодо створення спільних підприємств. Раніше Азаров і прем'єр-міністр В'єтнаму обговорили можливість початку переговорів щодо створення ЗВТ.

Що стосується доступу в інтернет, то раніше повідомлялося, що станом на 30 червня 2011 р. загальна кількість абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (приватних і корпоративних) в Україні склала близько 5,3 млн, з яких 4,6 млн - домашні користувачі, що в квартальному вираженні більше на 6,7%.